AM
01 / 01
+48 601 721 392

O NAS

AM STUDIO S.C. to pracownia z 34 letnim doświadczeniem zaczynająca jako studio kreatywne obsługujące czołowe marki rynku polskiego z branż budowlanych, medycznych, modowych, spożywczych i bankowych. Dziesiątki projektów umocniło naszą pozycję na rynku.

Nasz sposób myślenia doceniany przez kreatywnych wizjonerów biznesu zaowocował zaproszenia naszego studia do współpracy nad tworzeniem marek: SOKÓŁKA OKNA I DRZWI, SCANMED, SANPOL, BLACK LION, LAVARD, SOHO FACTORY, VISTULA&WÓLCZANKA, BYTOM, INTERMODA, RAGE AGE, FIBARO, BZWBK, BOŚ, BRE BANK, TERMET, UAM POZNAŃ, PTV3

Pod koniec roku 2014 narodził się pomysł na rozpoczęcie działalności developerskiej, tak aby cały proces od projektu do oddania kluczy był w pełni monitorowany na każdym etapie inwestycji. Dodatkowo wpływ na to miał fakt postępującej brzydoty architektonicznej stosowanej przez konkurentów kierujących się jedynie zyskiem. Inwestycja wykonywana jest z najlepszych dostępnych materiałów, najnowszych sprawdzonych technologii co czyni DISTRICT ONE osiedlem energooszczędnym. Minimalne koszty utrzymania domu stanowią niewątpliwy atut nad podjęciem właściwej decyzji.

Wszystkim zdecydowanym zakupieniem domu AM STUDIO po konsultacjach przedstawi najlepsze rozwiązania wnętrzarskie dostosowane do indywidualnych potrzeb Nabywcy.

Nasze usługi

Architektura

Architektura wnętrz

Studio graficzne

Zapraszamy do kontaktu

Kontkat
+48 601 721 392
+48 607 059 800
info@amdevelopment.pl
ul. Ostrowska 572, 61-324 Poznań
Twoja wiadomość została wysłana!
Ups! Coś poszło nie tak... Spróbuj ponownie.
© AM Development All Rights Reserved.