AM
01 / 01
+48 601 721 392

Marzysz o domu w spokojnym miejscu, niedaleko lasu, ale chcesz mieć wszędzie blisko? Kto powiedział, że nie da się tego połączyć? Zajrzyj na osiedle District Two na ul. Ostrowska, w Poznaniu –Szczepankowie. Znajdziesz tam nowoczesne domy położone w sąsiedztwie terenów zielonych oraz rekreacyjnych i jednocześnie na tyle blisko centrum miasta, żeby bez problemu dotrzeć tam w 10 minut samochodem lub komunikacją miejską.

Nasze domy są energooszczędne, a przy ich budowie wykorzystaliśmy najwyższej jakości materiały. Uważamy, że projekty powinny być głęboko przemyślane i ponadczasowe – odporne na zmienną modę i koniunkturę. Wiemy też, jak istotne są przestrzeń i światło. Dlatego w projektach domów stawiamy na przestronne wnętrza, liczne przeszklenia gwarantujące dostęp światła dziennego, dbałość o szczegóły i solidne wykończenie.

Ważna jest dla nas również współpraca z klientem. Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie aranżacji wnętrza, powiedz nam o tym. Współpracujemy ze specjalistami w zakresie projektowania wnętrz oraz rzetelnym firmami remontowymi. Dzięki temu możesz kupić dom „pod klucz”, przygotowany według indywidualnego, dopasowanego do Twoich potrzeb projektu.

© AM Development All Rights Reserved.